sreda, 28. januar 2009

Updates

Po tolikem času brez pisanja, se je nabralo kar nekaj "apdejtov".

Za mano sta 2 izpita, čakam na rezultate. Pred mano so "počitnice"... če si sploh zaslužijo to ime, glede na to, da me 18.2. čaka naslednji izpit. Ampak si bova z Lubijem vseeno privoščila en teden v našem zimskem raju, nekaj ur na dan za učenje se bo vseeno našlo. Pa še smučanje in savnanje bosta poskrbela za zabavo in sprostitev... Aja, pa še darilni bon za masažo imam, sem ga dobila za najin posebni dan.
Zgodilo se je tudi to, da sva po kar nekajmesečnem molku, z zeloooo dolgoletno prijateljico E. spet na vezi in se trudiva doseči (vsaj približek tistega), kar sva nekoč imeli.
Ta vikend naju čakata dve rojstnodnevni zabavi - no, ena malo bolj zabavna kot druga (prva je namreč družinska, od ta priženjene družine:)). Potem pa odhitiva v našo hiško. No, pred tem bi bilo precej nujno malo spraviti sobo v red, zadnje tedne je bila dejavnost pospravljanja nekoliko na stranskem tiru, ekonomika in pravo sta se zrinila v ospredje. Pa tudi za mojo lepoto bi bilo mogoče še kaj storiti. Razmišljam, da bi se jutri spet spremenila v svetlolasko ;)
Aja, nove se tudi moje smučke, ker pa z Lubijem skrbiva za varnost, sva kupila tudi čeladi in nova smučarska očala (če me srečate na smučišču, najbrž ne boste vedeli, da sem jaz).
Kaj je še novega? Hm, morda to, da danes popoldne lahko prav zares počivam? :)

Lep (čeprav siv) dan vsem skupaj!

sreda, 24. december 2008

Vesele praznike!





Vsem, ki me (ne) berete, želim lepe, prijetne, zadovoljne, mirne in ljubezni polne praznike, nepozabno praznovanje, lepa darila, veliko prijaznih voščil in vročih poljubov, sladkih čokoladic ter slastnih piškotkov in potičk ;)
Naj vas praznično vzdušje odnese daleč, daleč proč od vseh vsakodnevnih težav, naj vas prevzame in napolni s srečo.

Vesel božič!


ponedeljek, 22. december 2008

Christmas spirit

Končno tudi pri meni. Sobica je pospravljena, okrašena, sije v številnih rdečih lučkah, božičnih svečkah, v njej zveni - tradicionalno - Very Ally Christmas ;) Čaka me še krašenje smrečice (ali dveh), dokončanje božičnih nakupov - na srečo mi manjka samo še nekaj malenkosti, in zavijanje daril. Juhej. ;)
Kaj še manjka do popolnega božiča?... "I'm dreaming of a white Christmas...", ampak tega očitno tudi letos ne bomo doživeli :) Nič hudega, glavno, da smo med ljudmi, ki jih imamo radi!

petek, 5. december 2008

Wishlist

Kar si želiš od drugih, najprej naredi sam, pravijo. Zato objavljam moj seznam želja, za katere si želim, da bi mi jih letos izpolnil Božiček :) No, tiste materialne in (bolj ali manj) dostopne in sprejemljive - za naše in vaše denarnice :) Verjetno se bo zgodilo, da bom seznam dopolnjevala...

  1. Torba. Taka za na fax, ogromna, vendar funkcionalna! Z veliko žepi in predalčki, da nimam vsega nametanega. Najraje črna, fensi.
  2. Am... Swarowski? :) No more words needed. :)
  3. Nujno potrebujem VSAJ ene hlače in zimsko jakno in zimske čevlje. Ampak vem, da to bolj težko kdo kupi brez moje prisotnosti...
  4. Fensi šmensi majčka, tunika ali kaj podobnega, eleganten stil...
  5. Zimske čeveljčke za v sneg (lani sem v Hervisu ene luštne vidla...)... bistvo je, da so topli in ne premočijo!
  6. Kapa in šal (nič hudega, če so zraven še rokavičke;).Komplet, štrikan, fensi. Ne tak za smučat, tak za zraven plaščka, ki je, by the way, temno siv.
  7. Črna ali temno siva kapa, ki ne vem točno, kako se ji reče. Baretka s šiltom?
  8. Bon za Hervis, ker potrebujem nove smučarske hlače.
  9. Boni za H&M in C&A so vedno dobrodošli.
  10. Šalčka, tista ta dvonadstropna, ki ima na vrhu čisto pravi mali čajniček. Imajo jih v čajnicah, ampak so hudičevo drage :) No, 2 taki šalčki, ker ne maram piti čaja sama.
  11. V Müllerju ne moreš falit darila zame (omamno dišeče žajfice, mleka za telo, masažna olja, Essence make-up in laki za nohte, parfumčki, bižuterija (al kako se že reče)...).
  12. Tudi v Accessories bolj težko.
  13. Denarnica za kovančke. Menda se temu reče mošnjiček. Ampak mora biti fensi :)
Zaenkrat je to to... :)

P.S. Seznam sem spremenila in uredila po prioritetah.

Veseli? december

Zame vsako let manj vesel. Vedno sem se ga veselila, ker prinese tako prijetno, veselo, nekako idilično vzdušje. Zdi se, da se vsi veselijo, zabavajo, hitijo nakupovat darila... samo jaz ne. Jaz pa... hm, do 24. bom skoraj vsak dan previsela na faxu do 16.45, potem vožnja domov, pozno kosilo in postelja, za kaj drugega tako ne bom imela moči. Tiste dni, ko bom s faxom končala prej, bom cele popoldneve za knjigami. Kdaj bom kupila darila? In kdaj bom sploh razmislila, kaj bom dragim kupila? (Prosim, wishlists!!!). Kdaj bom domek okrasila in v njem ustvarila praznično vzdušje? Kdaj bom jaz lahko padla v to vzdušje? Ne vem. Glede na to, da me 19. čaka izpit, najbrž pred tem dnevom ne. Potem so tukaj še vse Lubijeve novoletne zabave. Super. Ena bo najbrž kar 19., tako da ga tudi po izpitu, ko bi me MOGOČE lahko zagrabila decembrska evforija, ne bo ob meni. How nice...
Možno, da sem samo čudna, ampak tole mi res ni všeč... Kdorkoli se je odločil, da mi bo vzel moj veseli december, naj mi ga vrne!
No, da pa le ne bo čisto vse tako črno, se lahko pohvalim s tem, da mi je prvi decembrski dan prinesel prvo 10ko ;)
Uživajte v (vašem) veselem decembru!

petek, 21. november 2008

Zoja, dobrodošla!

Včeraj, 20. novembra 2008, se je rodila moja druga nečakinja, Zoja. Torej sem že drugič teta ;)
Draga mala princeska, dobrodošla med nami! Komaj čakam, da te spoznam.
Mala miška S., tebe imamo pa sedaj še rajši.
Čestitke srečnima staršema!

Lep dan.

sreda, 19. november 2008

Še vedno traja

Stanje duha preteklega tedna, namreč. Samo zdravje je, na srečo, boljše. Sicer pa moje psihofizično stanje pikira proti ničli. Komaj čakam, da je mimo ta izpit v ponedeljek... in da se znebim Baggie (ne sprašujte, kdo je to, bodite srečni, da nimate opravka z njo). Hm, tole se pa še rima :) Čisto nenačrtovano...
Ker ne želim slabe volje in pesimizma trositi naokoli, se raje bolj poredko oglašam, pa še takrat bolj na kratko.

Lp