petek, 11. december 2009

Dodatna pomoč

Evo, sem eno slikico obljubljala na wishlisti, tam pri prstanu...

http://www.zlatarna-aura.si/index.php?stran=Kolekcije&prikazi=18

pod številko 23 piše srebrn prstan z rdečim kamnom... no, točno takega z belim kamnom (cirkonom) si želim... na foro tistega pod številko 21, samo pri tem nisem ziher, če kamenček ven štrli, ali je v isti ravnini kot obroček :)) V glavnem, hočem takega, da je kamenček bolj ven ;)

(NE)uporabnost

Ok, slišala sem komentarje glede (ne)uporabnosti moje wishliste. Moj komentar je pa takle: najprej sami napišite svoje, potem pa govorite čez moje. Človek pomaga, da ja ne bo tako težko kupiti darila, napiše 16 različnih želja (in ja, nekatere so nerealne, ni jih pa večina), in ne, ni v redu. Ja kako naj ti pa to kupimo... Kaj me briga, kako? Malo se pa lahko potrudiš, ane. A ni dovolj, da dam zelo konkretne namige? To je samo v pomoč, darilo je lahko tudi plod vaše domišljije, izberete ga lahko povsem brez moje pomoči. Lahko mi tudi ne kupite nič. Samo ne se pritoževati nad mojimi željami. Menda si lahko želim, karkoli hočem? V glavnem, ljudje, ki na vprašanje, kaj si želite za darilo, odgovorite z "nič" ali "ne vem", ali tisti, ki ne pišete wishlistov, prosim, tišina.

Haha, pa sem vas ozmerjala :))) Ni mišljeno tako zelo zares, ampak glede na to, da moram večino daril kupiti brez kakršnekoli pomoči z wishlistami in podobno, in da tega res ne maram, vas moram malo okarati ;)

Aja, še to... bo mogoče lažje. Sprejemam tudi darilne bone, je enako kul, če si izberem sama. Lahko gremo tudi skupaj po nakupih. Ne verjamem v čudežne može :)

četrtek, 10. december 2009

Winter wonderland


Še ena moja želja... taka lepa, bela, zasnežena zima. Sploh prazniki. Takooooo idilično. In romantično. In sploh zelo lepo ;)
Po glavi mi gre ena pesem iz mojega tradicionalno božičnega CDja, ki igra vedno, ko okrašujem smrečico, sobico, zavijam darila in nasploh, ko se predajam božičnemu vzdušju... Walking in a winter wonderland. Lalala ;)

Wishlist

Približujejo se prazniki in obdarovanje brez meja. Da komu olajšam nakupe, ki znajo biti kar zahteven podvig, naj napišem nekaj želja ;)

Pa gremo:

  1. Torbica, svetla, velika... za k novim gležnarjem, ki so taki svetli bež semiš :) no, torbica ni treba, da je semiš :)
  2. Torba za na fax (ne, še vedno je nimam, čeprav je bila že na parih wishlistah;)... mora biti pa ogromna, s predalčki, črna, siva ali pač neke druge nevtralne barve, da se ne živciram vedno, ko se oblačim, če bo torba zraven pasala ;)
  3. Kiklca čez kolena, želim si nekaj v rjavih tonih...
  4. Bermude, take za pozimi, kakršne se zdaj nosijo... črne ali rjave.
  5. Posledično k prejšnjima dvema - debele žabe oz. pajkice, po možnosti v podobnih tonih kot zgoraj omenjeno :)
  6. Svetel plašček. En Mango je huuuuuuud :) tale: http://aka.mangoshop.com/zoomProducto.faces?state=she_001_091_IN&id=14000563&type=zoom&idioma=IN
  7. Bela bundica. Tudi ta je bila že lani na wishlisti.
  8. Uhančki in prstan, ki pa jih ne znam ravno dobro opisat... hm. A veste, kakšni so v filmih zaročni prstani? S takimi ogromnimi skalami. No, ne pričakujem, da bo tista skala kake prave vrednosti, mi je povsem vseeno, če je steklo oz. whatever dajejo gor. Pa niti ni treba, da je tako velika, da mi bo roko dol vleklo. Bistvo je, da je prstan srebrn, in da ima na vrhu tako kockico prozorno. (Mogoče bi bilo lažje najti slikico?) Meni izgleda blazno elegantno. I like it.
  9. No, uhani so na isto foro. Tudi taka kockica. Lahko malo viseči, ali pa čisto pri ušesu.
  10. Volnena oblekica oz. tunika. Ampak ne prekratka. Tam okoli kolen mi je najljubša dolžina.
  11. Mini torbica za make-up. Taka mala, za v torbico, da nimaš tistih obveznih stvari kar tako raztreščenih, za glos, labelo, kako žensko stvar, in lekadol. To je to.
  12. Luštkane rokavičke za sprehode.
  13. Smučarski komplet. Ja ja, skromnost ni moja lepa čednost :))) Veljajo tudi prispevki ...
  14. Stanovanje/hiška... domek pač ;)
  15. Avto :)
Am... zaenkrat toliko :)

PS: 14. in 15. nista na zadnjem mestu, ker bi si tega najmanj želela, po tem kriteriju bi bila na prvih dveh mestih. Samo malo realnosti pa ne škodi... ane ;)

Veseli decembeeeeeeeer! Samo še snegec manjka ;)

petek, 20. november 2009

Vse najboljše, srčica mala!

Čeprav tega še nekaj let ne boš znala prebrati, ti danes posvečam tole objavo.
Draga moja mala Z., iz dna srca ti želim vse najboljše za prvi rojstni dan, da boš zdrava in vesela punčka in da se boš znašla na tem velikem svetu! Tukaj smo zate. Rada te imam.

Kako gre hitro čas, ne morem verjeti, da imam že dve tako veliki nečakinji. Ravno s prijateljico Š. ugotavljava in se spominjava lanskih novembrskih dni, kako sva se tresli pred prvim izpitom. In še čisto jasno se spominjam trenutka, ko sem na fax dobila sporočilo, da naša mala dojenčica prihaja na svet.
Hja, se je pa od takrat marsikaj spremenilo.

nedelja, 8. november 2009

Najlepša pohvala

Od najbolj prikupnega malega človečka na svetu.
Danes po kosilu v okrnjeni sestavi (ljudje, ne kosilo) sedimo in se pogovarjamo. Moja mlajša nečakinja veselo koraka po stanovanju in se polna občudovanja in začudenja, kaj je zdaj to, zazira v svojo podobo v ogledalu. Njena mami ji reče, naj se le gleda, saj je najlepša punčka na svetu. In oglasi se moja starejša nečakinja, rekoč, da je tudi ona najlepša punčka na svetu. In potem se s svojimi čudovitimi učki obrne k meni in reče: ¨Pa ti si tud!¨ ;)
Ooooo, lepo. Za lepšo nedeljo :)

sreda, 21. oktober 2009

Sitna

Zadnjih nekaj dni, zelo.
Rada bi: imela službo (najbrž za redno najprej rabim diplomo, ali vsaj biti tik pred), čisto svoj domek, avto, družino, skratka - samostojnost.
Ker vem, da nimam šans, sem zadnje dni sitna. In to stanje samo še poslabšuje dejstvo, da sem na faxu minimalno 9 ur na dan.
Se slišimo, ko bom boljše volje.
Pozdravčki od mene!